Stellaris: Console Edition z podwodnymi cywilizacjami. Zwiastun Aquatics Species zdradza datę premiery

News
296V
Stellaris
Bartosz Dawidowski | 30.06, 14:09

Posiadacze Stellaris w wydaniu konsolowym (lub subskrybenci Xbox Game Pass, gdzie strategia jest również dostępna) otrzymują kolejne rozszerzenia z opóźnieniem względem wydania na PC, które ma priorytet dla deweloperów. Paradox Interactive nie zapomina jednak o PS4 i XOne.

Paradox ujawniło dzisiaj, kiedy osoby bawiące się w Stellaris: Console Edition otrzymają rozszerzenie Aquatics Species, które jest już dostępne na PC już od listopada 2021 roku. Do konsolowej premiery tego dużego dodatku dojdzie 25 sierpnia 2022 r.

Aquatics Species stanowi część bieżącego Expansion Pass do Stellaris: Console Edition – obok już wydanego rozszerzenia Nemesis oraz nadciągającego Overlord (DLC pojawi się za pewien czas na konsolach).

Po szczegóły na temat DLC Aquatics Species Pack, które wprowadza do gry podwodne cywilizacje, odsyłam was do newsa o pecetowej premierze tego dużego dodatku.

Źródło: https://www.paradoxinteractive.com/media/press-releases/press-release/stellaris-console-edition-adds-aquatics-species-pack-on-august-25

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper