Moon Runner. Darmowa gra o eksploracji Księżyca zadziwia jakością grafiki

News
1306V
Moon Runner
Bartosz Dawidowski | 30.06, 11:35

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o eksploracji Księżyca, to warto zainteresować się Moon Runnerem. Szczególnie, że produkcja została zaoferowana na PC za darmo.

Moon Runner pojawił się na Steam w formie Early Access i jest w aktualnie oferowany całkowicie za darmo (pliki czekają na was do pobrania w tym miejscu). Studio Fractal Interactive twierdzi, że zakończy fazę Wczesnego Dostępu w Moon Runnerze za ok. 3 miesiące. Produkcja ma utrzymać gratisowy status.

W grze otrzymujemy zadanie odnalezienia tajemniczych monolitów, pozostawionych przez obcą cywilizację. Nie będzie to jednak proste, bo na drodze napotkamy m.in. uzbrojone roboty, strzegące dostępu do tych artefaktów. Do wrogów trzeba strzelać – w tym momencie tytuł przypomina shootery z kamerą TPP.

Tytuł, jak na darmową propozycję, wygląda zadziwiająco dobrze. Całkiem ciekawy jest też survivalowy gameplay. W Moon Runnerze posługujemy się w pokonywaniu przeszkód terenowych stawianymi w dowolnym miejscu mapy drabinami. Jak to wygląda w akcji możecie sprawdzić na poniższym trailerze.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1755240/Moon_Runner/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper