AOKZOE konkurentem Steam Deck. Mocna specyfikacja sprzętu i demonstracja działania w Elden Ring, RDR 2

News
2215V
AOKZOE
Bartosz Dawidowski | 29.06, 09:47

Steam Deck sprzedaje się tak dobrze i jest tak ogromnym sukcesem, że na rynku pojawiają się kolejne firmy, które chcą skorzystać na modzie na „handheldowe pecety”, przeznaczone do grania w tytuły z biblioteki Steam. Niedawno pisaliśmy o przystępnej cenowo propozycji AyaNeo Air OLED, ale kolejny sprzęt już szykuje się do uderzenia. To AOKZOE.

„Konsola” AOKZOE to kolejny hardware z Chin, który chce powalczyć z niesamocie popularnym Steam Deckiem. Najważniejszym argumentem w tej bitwie ma być mocna specyfikacja sprzętowa. AOKZOE zaoferuje imponującą specyfikację: Procesor AMD Ryzen 7 6800U, GPU Radeon 680M i bardzo szybki DRAM typu LPDDR5X. Wyświetlacz AOKZOE to standardowy, 8-calowy panel IPS, z rozdzielczością natywną 1920x1200. Całość zadziała w oparciu o Windows 11/Steam OS.

Jak łatwo się domyślić mocna specyfikacja sprzętowa pozwala na AOKZOE na odpalanie nawet najbardziej wymagających gier z wysokim frameratem. Producent pokazał, jak prezentuje się na AOKZOE m.in. Elden Ring na różnych ustawieniach graficznych. Bawiąc się w rozdzielczości 1920x1200, przy wysokich detalach, sprzęt generuje 35 klatek animacji na sekundę podczas starć. Firma zademonstrowała też działanie Red Dead Redemption 2, które na wysokich detalach graficznych i w rozdzielczości 1920x1200 zapewnia ponad 30 fps. W kolejnym filmiku możemy przyjrzeć się, jak sprzęt radzi sobie z Forza Horizon 5.

Niestety nie wiemy jeszcze, jaka będzie cena AOKZOE. Na oficjalnej stronie pojawiła się tylko informacja, że preordery zostaną uruchomione w lipcu 2022 roku. Premiera produktu ma się natomiast odbyć we wrześniu 2022 roku – wtedy pierwsze osoby, które złożyły zamówienia, otrzymają  AOKZOE.

Sprawdźcie przy okazji propozycję AyaNeo Air OLED.

Źródło: https://aokzoestore.com/

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper