Ghost of Tsushima 2 potrzebuje kolejnego specjalisty. Oferty pracy w Sucker Punch sugerują rozwój projektu

Gry (plotka)
719V
Ghost of Tsushima
Iza Łęcka | 22.06.2022, 11:37

Nie od dzisiaj spekuluje się na temat możliwych projektów rozwijanych przez studio PlayStation. Kolejne ogłoszenia o pracę dają jednak do zrozumienia, że deweloperzy koncentrują się na historii samuraja.

Ghost of Tsushima było jedną z najlepiej przyjętych gier PlayStation na minionej generacji – w parze z recenzentami szli również gracze, którym historia Jina Sakai skradła serce. W obliczu znakomitego wyniku sprzedaży na poziomie ponad 8 mln egzemplarzy oraz rozwoju pełnometrażowego filmu, którego scenariuszem zajmie się Takashi Doscher, możemy oczekiwać kontynuacji gry. I choć Sony wstrzymuje się przed oficjalnymi ogłoszeniami,  spekulacje podsycają nowe wiadomości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sucker Punch Productions poszukuje doświadczonych projektantów walki. W wymogach zatrudnienia wskazano, że specjalista będzie musiał „zapewnić interesujące i zróżnicowane spotkania w grze z otwartym światem, ze szczególnym naciskiem na walkę wręcz i skradanie”. Wyróżnienie takich cech jak otwarty świat czy walka wręcz daje do zrozumienia, że studio jak najbardziej mogłoby rozwijać dalsze losy Jina – szczególnie że wśród wymagań znalazła się wzmianka na temat znajomości wcześniej stworzonych przez studio produkcji.

Oczywiście, to nie pierwszy raz, gdy Amerykanie planują zatrudnić nowych pracowników - w marcu oraz styczniu wspominaliśmy o innych ogłoszeniach, za sprawą których również byli poszukiwani doświadczeni deweloperzy skupiający się na systemach walki. Jednocześnie na witrynie przedsiębiorstwa znajdziemy oferty dla specjalistów od rozgrywki multiplayer, co dalej sugeruje, że Sucker Punch może tworzyć projekt koncentrujący się na wieloosobowej rywalizacji. 

Źródło: Comicbook

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper