Persona 5 może trafić na Nintendo Switcha? Gra pojawiła się w jednym ze sklepów

Gry (plotka)
627V
Persona 5 Royal zmierza na Xbox One! Gra została oceniona w Korei Południowej [Aktualizacja #1]
Iza Łęcka | 20.06.2022, 13:16

Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable zmierzają na nowe platformy, lecz według oficjalnych materiałów użytkownicy Nintendo Switchów nie powinni liczyć na atrakcje. Wydaje się jednak całkiem prawdopodobne, że Atlus i SEGA pracują nad następnymi wersjami hitów, o czym wspominają kolejne źródła.

Gracze preferujący rozgrywkę na hybrydowej konsoli Big N od lat kierują prośby do Atlusa o opracowanie Persony 5 na kolejny sprzęt. Podczas ostatniej imprezy Xboksa i Bethesdy tytuł został zapowiedziany na Xboksy, a następnie potwierdzony na PlayStation 5 i PC. Czy jest jednak szansa dla posiadaczy Nintendo Switchów?

Na oficjalnych materiałach nie pojawiła się wzmianka dotycząca urządzenia Nintendo, ale europejski World of Games wrzucił Personę 5 na Nintendo Switcha do swojej oferty. Nie musieliśmy zbyt długo czekać, by opcja została usunięta z witryny.

Sytuację gier skomentował także Zippo – insider od kilku miesięcy informował, że Persona 3 Portable i Persona 4 Golden będą dostępne na innych platformach. Jego zdaniem pozycje rzeczywiście zostaną dodane do katalogu Switcha, czego nie można powiedzieć o nowym wydaniu Persony 5.

Część graczy podejrzewa, że zmierzające na Swicha odsłony znakomitej serii zostaną prawdopodobnie ogłoszone na nadciągającym wydarzeniu Big N. Japończycy jeszcze w czerwcu mieliby zorganizować kolejny Nintendo Direct.

Persona 5 Royal na Nintendo Switch

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper