Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable trafią także na PS5 i PC. Switch zapomniany

Gry
1073V
Persona 5
Wojciech Gruszczyk | 13.06.2022, 14:59

Atlus potwierdził, że trzy przygody z serii Persona trafią także na PlayStation 5 oraz Steam. Gracze jednak nie mogą aktualnie liczyć, że Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable zadebiutują na Nintendo Switchu.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase potwierdziły się plotki dotyczące premiery gier z serii Persona na Xboksach. Już w październiku odbędzie się debiut Persona 5 Royal na sprzęcie Amerykanów, a w przyszłym roku Persona 4 Golden i Persona 3 Portable zadebiutują na konsoli korporacji.

Microsoft oczywiście potwierdził gry wyłącznie na Xboksy, jednak redakcja Play Magazine otrzymała wiadomość Atlusa – przygody zadebiutują także na PlayStation 5 oraz PC (Steam):

„Widzieliście wczorajszą wiadomość o Personach? Właśnie potwierdzono, że Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable trafią również na PS5!”

Jest to dobra wiadomość dla sympatyków rozgrywki na konsolach Sony, Microsoftu czy też komputerach osobistych, ale niestety na liście nie pojawił się Nintendo Switch. Społeczność Nintendo od lat czeka na przeniesienie głównych odsłon serii na hybrydową platformę, ale najwidoczniej Japończycy zajęli się aktualnie urządzeniami Sony oraz Microsoftu.

Źródło: Play Magazine

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper