Fallout Shelter ma już siedem lat! Bethesda dzieli się wieloma statystykami

News
602V
Fallout Shelter
Kajetan Węsierski | 19.06, 08:30

Pamiętacie jeszcze o takiej grze jak Fallout Shelter? Tytuł ów debiutował w 2015 roku i bardzo szybko zdobył ogromną popularność na urządzeniach mobilnych. Po części wynikało to z faktu, iż mieliśmy tu do czynienia z doskonale znaną i lubianą marką, a po części ze względu na to, że Bethesda oddała w ręce graczy naprawdę przyjemny projekt i świetną zabawę związaną z zarządzaniem własnym bunkrem, którą później odpowiednio rozwinięto.

Jak wspomniałem, tytuł zadebiutował w 2015 roku, a kilka dni temu mogliśmy świętować jego siódme urodziny. Z tego względu twórcy zaprezentowali nam kilka naprawdę bardzo ciekawych statystyk, które najlepiej oddają to, jak wiele osób spędziło długie godziny w pobocznej odsłonie serii Fallout. Dostaliśmy prawdziwie szerokie spektrum informacji na temat produkcji - od poważnych i intrygujących liczb, aż po te zabawne.

Dowiadujemy się na przykład, że przez minione siedem lat wypełniono w sumie 3 107 862 334 misje, a w świecie gry urodziło się 1 604 170 182 dzieci. Tak, nie ma tu błędu, jeśli chodzi o liczby. Co ciekawe, przez ten czas stworzono 235 415 493 schrony i zaadoptowano blisko 300 milionów zwierzaków. Bardzo zabiegani byli także przeciwnicy, albowiem ponad 290 milionów Deathclawów najechało graczy.

Fallout Shelter Statystyki

Źródło: Game Reactor

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper