Summer Game Fest 2022 – podsumowanie. Zwiastuny, gameplaye i zapowiedzi. Jak oceniacie show?

News
3171V
Summer Game Fest 2022
Wojciech Gruszczyk | 09.06, 21:54

Geoff Keighley właśnie zakończył tegoroczny Summer Game Fest. Na imprezie nie zabrakło dużych gier, ale czy była to impreza na miarę odwołanego E3? Sprawdźcie podsumowanie wydarzenia i weźcie udział w ankiecie.

Summer Game Fest według redakcji PPE.pl

Roger: Świetny początek utrzymany w klimacie horroru i science-fiction rozpalił apetyt, bo zarówno The Calisto Protocol, Alien jak i polski Fort Solis zapowiadają się albo świetnie, albo przynajmniej nieźle. Nawet Call of Duty obejrzałem z zaciekawieniem, choć fanem marki nie jestem. Niestety im dalej w las tym było coraz mniej ciekawie, a finał to w sumie trailer, który już wcześniej wyciekł przez niedopatrzenie Sony. Multiplayer The Last of Us, w formule The Division, w sumie brałbym nawet dziś, ale w drugiej części eventu wiało momentami nudą. No ale jest data premiery powrotu Wojowniczych Żółwi Ninja, więc już siedzę cicho. Fajnie, że taka impreza się odbywa, ale nie ma w tym już jednak tej magii najlepszych czasów E3. 
Ocena: 3/6

Wojtek: Summer Game Fest bez historii? Największa niespodzianka wyciekła przed prezentacją, a w zasadzie... I tak wiedzieliśmy o tej grze. Plusem imprezy jest na pewno gameplay z The Callisto Protocol, ciekawie wygląda Fort Solis, a nawet cieszę się na datę premiery Marvel’s Midnight Suns. Layers of Fears może zarządzić, jednak tytuł ma trafić na rynek na początku 2023 roku – to będzie bardzo wymagający okres dla fanów horrorów. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że impreza była w 100% przewidywalna i... Czegoś tutaj zabrakło.
Ocena: 3/6

Mateusz: Tegoroczne Summer Game Fest nie było aż tak dobre, jak to z poprzedniego roku. Pojawiło się sporo soczystych gameplayów, trailerów, ale największa niespodzianka zostawiona na koniec, a więc The Last of Us Remake, wyciekła jeszcze przed prezentacją, więc tak naprawdę zabrakło mi czegoś, co by mnie pozytywnie zszokowało. No i gdzie zapodział się Hideo Kojima z tym swoim horrorem? Oby go zapowiedzieli podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. 
Ocena: 4/6

Kajetan: Nie do końca wiem, jak mógłbym to podsumować. Krótko mówiąc, było... Zwyczajnie? Przewidywalnie? Standardowo? Zdążyłem przyzwyczaić się do takiej formy pokazów, gdzie mało jest mięsa, a dużo ciekawostek. I tu było podobnie. Sporo horrorów, dużo science fiction i nieco japońskich produkcji. Dla każdego coś dobrego.  Przeciętnie, ale bez zawodu, więc na mały plus. 
Ocena: 4/6

Maciej: Czekałem na Summer Game Fest niczym na kolejną odsłonę targów E3, chociaż doskonale wiedziałem, że nie mogę oczekiwać wielu nowych zapowiedzi. Niestety, targi nie przyniosły dla mnie potężnych emocji, chociaż Callisto Protocol absolutnie niszczy dzisiaj całą gamingową scenę. Jestem też pozytywnie zaskoczony nowym Call of Duty, które może być najlepszą odsłoną od lat. Co dalej zapamiętałem? Zwiastun nowego Batmana i wspaniały pokaz The Last of Us Part 1. Szkoda, że te wszystkie informacje wyciekły wcześniej, bo to byłaby największa bomba Summer Game Fest. Cieszę się jednak, że Geoff dalej prowadzi targi i próbuje zrobić wszystko, by taka formuła nie zaginęła gdzieś w odmętach czasu. Widać, że facet dalej się tym cieszy i to jest piękne! Dzięki niemu mamy jeszcze o czym pisać w taki sposób, jak dzisiaj. Dzięki Geoff! 
Ocena: 3/6.

Wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i rozgrywka z Summer Game Fest:

Jak oceniacie Summer Game Fest 2022? Weźcie udział w ankiecie i dajcie znać w komentarzach.

Jak oceniacie Summer Game Fest 2022?

6/6
651%
5/6
651%
4/6
651%
3/6
651%
2/6
651%
1/6
651%
Pokaż wyniki Głosów: 651
Źródło: Własne

Komentarze (119)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper