Goat Simulator 3 niespodzianką Summer Game Fest. Gra zadebiutuje jesienią

Gry
570V
Goat Simulator 3
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2022, 20:56

Czy ktoś zamawiał kozy? Goat Simulator 3 zostało właśnie zaprezentowane i produkcja będzie dostępna jednocześnie na konsolach aktualnej generacji oraz komputerach osobistych. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun.

Coffee Stain Publishing, Coffee Stain North i Koch Media właśnie zaprezentowały Goat Simulator 3. Jest to kontynuacja produkcji z 2014 roku, która powstała jako żart – gracze mogą jednak oczekiwać zupełnie nowej historii kozy o imieniu Pilgor. Gracze tym razem zawędrują na wyspę San Angora – to miejsce skrywa szereg sekretów, a Pilgor ponownie zmierzy się z wielkim chaosem.

Deweloperzy podkreślają, że tytuł jest opracowywany „od podstaw” do aktualnej generacji i tytuł ma oferować wszystko, co tak naprawdę oczekujemy od next-genowych produkcji: kozy, kozy w czapkach, kozy jeżdżące na kozach w czapkach.

Tak prezentują się cechy główne Goat Simulator 3:

  • Kozy - możesz być kozą! Konkretnie tą o imieniu Pilgor. Możesz też jednak przeobrazić się w różne inne “kozy”: wysokie kozy, smaczne kozy, wściekłe kozy… Wszystkie kozy jakich się spodziewasz i nie!
  • Multiplayer - twoi przyjaciele też mogą zostać kozami! Goat Simulator 3 ma tryb czteroosobowej kooperacji, zarówno lokalnie jak i w sieci. Możecie wspólnie podróżować po świecie, wywoływać chaos w ramach współpracy i rywalizować w 7 zabawnych minigrach, a potem już nie być przyjaciółmi.
  • Eksploracja - wielki, otwarty świat Goat Simulator 3 oferuje wiele do odkrycia - sekrety, zadania, przedmioty do zebrania i twórcy naprawdę zadali sobie trud, aby tym razem dodać zakończenie! Przemieszczaj się na własnych czterech kopytkach, jeździj na tyłku, albo zapnij pasy, bo kozy mogą prowadzić samochód!*
  • Chaos i reakcje - siej chaos, liżąc, uderzając głową, rozbijając i eksplodując wszystko wokół, nie pozostawiając w spokoju żadnego NPCa. Baw się czterema żywiołami (ogień, prąd, olej i obca maź), przetestuj granice fizyki i wejdź w interakcję z podejrzanymi obiektami, aby uzyskać… zaskakujące rezultaty.
  • Dostosowywanie - gracze mogą w pełni dostosować swoje kozy: głowy, grzbiety, nogi, ciało, rogi i futro za pomocą ponad 300 elementów do wyboru, od rolek papieru toaletowego po tace z herbatką… A także faktyczne ubrania, jeśli już tak zechcą. Niektóre elementy wyposażenia zmienią styl gry, dając ci nowe umiejętności, a wszystkie zmienią twoje poczucie stylu.

Santiago Ferrero, dyrektor kreatywny w Coffee Stain North, skomentował dzisiejsze ogłoszenie następującymi słowami:

„Od premiery pierwszej części Goat Simulator dowiedzieliśmy się, że gra jednak nie przedstawia rzeczywistości w realistyczny sposób, ani tego, jak naprawdę jest być kozą. Tak więc przez ostatnie kilka lat trochę googlowaliśmy i z przyjemnością stwierdzam, że tym razem nam się udało. Goat Simulator 3 to najlepsze doświadczenie bycia kozą na rynku. Czy jest warte swojej ceny? Któż to wie. Ale czy będziecie żałować? Prawdopodobnie”.

Goat Simulator 3 zadebiutuje jesienią na PS5, XSX|S i PC.

Źródło: Informacja prasowa - Koch Media Poland

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper