Brzydki Sonic pojawił się w filmie Chip 'n Dale. Zaskakujący Easter Egg w produkcji Disneya

Filmy i seriale
1780V
Brzydki Sonic
Iza Łęcka | 20.05, 13:42

Na Disney+ debiutuje dzisiaj „Chip 'n Dale: Rescue Rangers”, który jak dotąd posiada wyłącznie polskie napisy, a dubbing zapewnie zostanie dodany w najbliższym czasie. W produkcji twórcy nieoczekiwanie zdecydowali się wykorzystać „Brzydkiego Sonica”, tym samym nawiązując do ostatniego hitu konkurencyjnej wytwórni.

„Sonic the Hedgehog” zadebiutował w 2020 roku i wygenerował ponad 306 mln dolarów w box office, bezsprzecznie osiągając spory sukces jako jedna z produkcji czerpiących z potencjału growego IP. Paramount Pictures idzie za ciosem, dlatego oprócz wydanej niedawno kontynuacji, już poinformowało o opracowaniu trzeciej ekranizacji oraz serialu.

Trudno stwierdzić, czy propozycja poświęcona niebieskiemu jeżowi zostałaby tak dobrze przyjęta, gdyby wytwórnia nie wprowadziła kosztownej i zdecydowanej zmiany – pierwszy zwiastun „Sonic the Hedgehog” spotkał się z ogromną krytyką widzów przez prezentację głównego bohatera. Twórcy nieoczekiwanie opóźnili premierę filmu i diametralnie poprawili wygląd kultowego protagonisty Segi.

O oryginalnym projekcie Sonica przypomniał sobie Disney – w „Chip 'n Dale: Rescue Rangers” opracowano cameo z „bardziej realistyczną” wersją szybkiego bohatera. W nowym filmie zobaczymy „Brzydkiego Sonica”, który posiada stanowisko na konwencie komiksowym i stara się sprzedawać podpisane zdjęcia.

W trakcie sceny z jego udziałem możemy usłyszeć następujące słowa:

„Będą mnie lubić za to, kim jestem, a nie jak ostatnio, gdy internet rzucił okiem na moje ludzkie zęby i spalili cały lokal”.

Gdy uczestnicy imprezy wyśmiewają postać, ta odpowiada: 

„Och, oni się ze mnie śmieją. Wiem o tym. Nie możesz zranić moich uczuć, jeśli biorę udział w żarcie” – Brzydki Sonic.

Brzydki Sonic

Źródło: VGC

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper