Free Play Days. Rusza darmowy weekend z PGA Tour 2K21 i dwoma innymi grami

Promocje gier
639V
State of Decay
Bartosz Dawidowski | 19.05, 09:12

Microsoft właśnie ujawnił najnowsze Free Play Days, czyli darmowy weekend dla osób posiadających aktywny abonament Xbox Live Gold/Xbox Game Pass Ultimate.

Tym razem specjalnie zachwyceni nie będą gracze, którzy opłacają już Xbox Game Pass Ultimate, bo dwie gry z najnowszej oferty Free Play Days są już dostępne w bibliotece Game Pass. Chodzi o świetnego SnowRunnera oraz State of Decay 2 : Juggernaut Edition.

Graczy, którzy już posiadają dostęp do Xbox Game Pass może natomiast zainteresować PGA Tour 2K21. Jeśli chodzi o realistyczny golf, to nadal na rynku nie ma lepszej produkcji (oceny na poziomie 7,5/10). EA planuje odpowiedź na tę pozycję, ale zagramy w nią dopiero wiosną 2023 r. W marcu 2022 r. amerykańska informowała, że musi przesunąć termin tej premiery.

W przypadku SnowRunnera, warto pamiętać, że do tej offroadowej produkcji nadjeżdża aktualizacja next-genowa. Już 31 maja na Xbox Series X|S i PS5 będziemy mogli przemierzać bezdroża w 4K/60 fps. Gra zostanie upiększona na nowych konsolach.

Jak zwykle Free Play Days potrwają do końca niedzieli. Promocja jest dostępna dla wszystkich osób z aktywnym Xbox Live Gold/Xbox Game Pass Ultimate.

Gry w aktualnym Free Play Days:

  • SnowRunner
  • State of Decay 2: Juggernaut Edition
  • PGA Tour 2K21
Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper