Shadow Hearts z odnowionym znakiem towarowym. Nadciąga remaster klasyka z PS2?

Gry
510V
Shadow Hearts
Bartosz Dawidowski | 12.05.2022, 13:11

Wygląda na to, że jeden z bardziej klimatycznych jRPG-ów ery PS2 może powrócić w odświeżonej formie. Chodzi o wyróżniające się świetnym systemem walki Shadow Hearts.

Redakcja Gematsu zauważyła, że Universal Entertainment (dawniej znane jako Aruze Corporation) złożyło 27 kwietnia wniosek o zastrzeżenie/odnowienie znaku towarowego „Shadow Hearts”. Informacja została opublikowana 11 maja 2022 roku.

Jeszcze w marcu 2021 Universal Entertainment twierdziło, że nie ma planów stworzenia remake’u lub sequela Shadow Hearts. Możliwe jednak, że wydawca wprowadzi Shadow Hearts do katalogu gier z PS2, które Sony zaoferuje w ramach rozwiniętej wersji abonamentu PlayStation Plus. Byłaby to gratka dla fanów japońskich roleplayów. Być może nawet wydawca zdecydował się na wizualne odświeżenie tego klasyka. Czekamy na dalsze informacje.

Shadow Hearts przyciągało do siebie nie tylko mroczną, gotycką atmosferą i ciekawą fabułą. Gra zapewniła świetny system walki, z tarczą „zegara”, na której trzeba było z dobrym timingiem zatrzymać „wskazówkę”. Dzięki temu mogliśmy zapewnić naszym bohaterom m.in. wyższą moc zadawanych ataków.

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/05/universal-entertainment-trademarks-shadow-hearts-in-japan

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper