Mass Effect Edycja Legendarna w promocji. Kolekcja 3 gier w bardzo korzystnej cenie

Promocje gier
2469V
Mass Effect Edycja legendarna
Iza Łęcka | 09.05, 12:11

Ostatni pakiet BioWare oferujący trzy zremasterowane przygody komandora Sheparda został udostępniony w dużo niższej cenie. Gra trafiła do promocji, dzięki której kupicie ją za zaledwie 69 zł.

Od premiery odświeżonej kolekcji poświęconej losom legendarnego komandora Sheparda minął już rok - pozycja została niezwykle ciepło przyjęta przez odbiorców i entuzjastów IP, a w recenzjach nie brakowało wielu pochwał oraz tak wzniosłych opinii jak określenie zestawu "spełnieniem marzeń każdego fana". Jeżeli tytuł nie zagościł jeszcze na Waszych półkach lub nie mieliście okazji sprawdzić go w ramach Xbox Game Pass, najnowsza propozycja może okazać się całkiem zachęcająca.

W najnowszej ofercie sklepu Media Expert można zgarnąć Mass Effect Edycja Legendarna jedynie za 69 złotych - w sprzedaży jest wersja na konsole PlayStation.

Bardzo dobre przyjęcie kolekcji nie pozostało niezauważone przez Electronic Arts. Podczas jednej z zeszłorocznych konferencji skupiających się na przedstawianiu wyników finansowych Elektronicy zapowiedzieli, że rezultat "znacznie przekroczył oczekiwania", co wpłynie również na dalsze losy serii. Poznanie starszych historii w zremasterowanej odsłonie może być kapitalną przystawką przed daniem głównym, jakim byłby Mass Effect 4. Co prawda wiemy, że do debiutu kosmicznej produkcji zostało jeszcze kilka ładnych lat, ale ostatnio studio potwierdziło zakończenie tworzenia koncepcji i wkroczenie we "wczesny etap rozwoju".

Źródło: Łowcy gier

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych