Doktor Strange w multiwersum obłędu. Nowy wyciek zdradza udział kolejnych postaci, na jakie wszyscy czekamy

Filmy/seriale
3459V
Doktor Strange 2
Igor Chrzanowski | 01.05.2022, 19:23

Nadchodzący drugi filmowy Doktor Strange ma być jednym z największych i najważniejszych widowisk w całym Marvel Cinematic Universe, dzięki któremu to poznamy mnóstwo nowych postaci i zobaczymy jak to tam Marvel ma zamiar połączyć różne uniwersa w jeden byt. Uważajcie, bo jest tu wielki spoiler!

Już 6 maja w polskich kinach zadebiutuje druga filmowa odsłona przygód Doktora Strange'a, a wraz z nią rozwiąże się wiele niewiadomych z najważniejszymi markami jakie Disney przejął kupując Fox-a. Jak się okazuje, że oprócz Kapitan Carter, Xaviera z serialu animowanego X-Men z 1997 roku oraz mrocznych wersji samego Strange'a, dostaniemy tu pierwszy przedsmak nowej Fantastycznej Czwórki!

W rolę głównego Pana Fantastycznego wciela się John Krasinski (plotki o jego roli krążą od kilku miesięcy), którego możecie znać na przykład z serialu The Office. na dodatek członkiem grupy Illuminati, jaka ma walczyć z mroczną Wandą, jest Black Bolt - znany jako władca Kree i członek Inhumans.

Poniżej zobaczycie materiał jaki wyciekł przed kinową premierą filmu - prawdopodobnie niedługo zniknie, ale póki można, warto zobaczyć. 

Źródło: NaEkranie

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper