Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką. FIFA 22 trafiła do usługi za sprawą EA Play

Gry
4800V
FIFA 22
Wojciech Gruszczyk | 28.04.2022, 13:56

FIFA 22 zmierza do PS Plus, ale już dzisiaj kolejni gracze zapoznają się z tytułem Electronic Arts za sprawą subskrypcji. Gra trafiła do EA Play, więc jednocześnie jest dostępna w propozycji Microsoftu – Xbox Game Pass Ultimate.

Sony wczoraj potwierdziło ofertę PS Plus na maj i na liście opublikowanej przez japońską korporację znalazła się między innymi gra EA – FIFA 22. W czerwcu Elektronicy powinni pokazać kolejną część serii, ale jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w produkcję, to na pewno warto sprawdzić piłkę przygotowaną przez EA Sports.

Dalsza część tekstu pod wideo

Microsoft nie ujął FIFA 22 w kwietniowej rozpisce Xbox Game Pass, ale tytuł właśnie zadebiutował w usłudze za sprawą EA Play. Produkcję możecie sprawdzić na Xboksach Series X|S i Xboksie One:

Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ możemy mieć pewność, że w najbliższych dniach na serwerach FIFA 22 pojawi się wielu nowych graczy i pewnie część zainteresowanych zdecyduje się wydać pieniądze na paczki. EA w ten sposób zapewnia grze kolejne życie i może cały czas zarabiać na pozycji, która trafiła na rynek w zeszłym roku, a już wkrótce poznamy kolejną odsłonę serii.

Warto przypomnieć, że dzisiaj Xbox Game Pass został rozbudowany o dwa kolejne tytuły.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 22.

Źródło: Xbox.com

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper