Xbox Game Pass od dzisiaj z 2 nowościami. Do sprawdzenia Bugsnax

Gry
1398V
Bugsnax po 2 latach od premiery trafi na Steam w 2022 roku
Iza Łęcka | 28.04.2022, 08:20

Promowany przez wiele miesięcy i prezentowany na kolejnych imprezach Sony nietypowy Bugsnax debiutuje na kolejnych urządzeniach. Tytuł od dzisiaj jest dostępny na Xboksach, Nintendo Switchu oraz Steam i jednocześnie wzmocni bibliotekę Xbox Game Pass.

Premiera Bugsnax, czyli przygody, w której poznając wyspę łapiemy hybrydy zwierząt i owoców, odbyła się na konsolach PlayStation i w Epic Games Store w listopadzie 2020 roku. Sony najpewniej zagwarantowało sobie wyłącznie czasową, konsolową wyłączność, gdyż w połowie miesiąca przedstawiciele Young Horses ogłosili datę premiery dużego dodatku oraz zapowiedzieli wrzucenie zabawnej pozycji na kolejne platformy.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Xbox Game Pass zapoznamy się z podstawową wersją gry oraz rozszerzeniem – dla społeczności Xboksa będzie to całkiem dobra okazja, by przekonać się, dlaczego produkcja była tak reklamowana przez Sony i swego czasu spotkała się ze stosunkowo dobrym przyjęciem odbiorców.

Od dzisiaj katalog Xbox Game Pass zostanie również powiększony o Unsouled, czyli dobrze zapowiadający się action RPG, który przedstawia akcję w 2D i charakteryzuje się szybką, zręcznościową walką. Propozycja jest projektem jednego koreańskiego dewelopera, który w trakcie prac mocno inspirował się Onimushą 2.

Sprawdźcie dwa zwiastuny prezentujące Bugsnax oraz Unsouled.

Źródło: Xbox

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper