3 gry za darmo od Bethesdy na Steam. Początek wielkiej migracji

Promocje gier
28021V
Wolfenstein: Enemy Territory
Wojciech Gruszczyk | 26.04.2022, 20:16

Bethesda rozpoczęła przerzucanie swoich tytułów na Steam. Studio wraca na platformę i na sam początek gracze mogą pobrać za darmo trzy produkcje. Na liście znajduje się między innymi Wolfenstein: Enemy Territory.

Bethesda w lutym zapowiedziała rezygnację ze swojej platformy. Firma nie zamierza dłużej wspierać Bethesda Launcher i wszystkie gry na PC zadebiutują na Steam. Decyzja została dobrze odebrana przez graczy, ponieważ zainteresowani w jednym miejscu otrzymają dostęp do całego zestawu swoich tytułów.

Migracja została rozpoczęta i dzięki temu gracze z PC mogą pobrać trzy produkcje za darmo:

W sklepie Valve pojawiły się także Elder Scrolls Legend: Battlespire i The Elder Scrolls Adventures: Redguard, ale w obu sytuacjach gracze muszą przygotować po 23 zł, by zapoznać się ze starszymi tytułami Bethesdy.

Wkrótce Bethesda przerzuci na Steam wszystkie swoje pozycje, co pozwoli graczom na uzupełnienie kolekcji – warto pamiętać, że klienci mogą przenieść swoje gry z Bethesda Launcher na platformę Valve, więc nie musicie drugi raz kupować tych samych tytułów. W wielu przypadkach możemy nawet przerzucić stany rozgrywki.

Źródło: Wario64

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper