Rocket League: Knockout Bash. Kultowa produkcja otrzymała pierwszy tryb bitewny

Gry
1111V
Rocket League - Knockout Bash
Igor Chrzanowski | 23.04.2022, 17:45

Kultowy już Rocket League wciąż doskonale się rozwija, dzięki czemu deweloperzy mają pełną swobodę kreatywną w opracowywaniu zaskakujących trybów rozgrywki, całkowicie odświeżających doświadczenia płynące z gry.

Jakiś czas temu w produkcji Psyonix i Epic Games wystartował szósty już sezon rozgrywek, a co za tym idzie do gry trafiło mnóstwo fantastycznych atrakcji, nowy Rocket Pass, świeża mapka no i oczywiście pojazdy. Niestety w tym pakiecie szalonych nowinek zabrakło jeszcze czegoś, co mogłoby rozruszać nieco kostniejące już serwery gry.

Okazuje się, że deweloperzy pracowali nad tego typu atrakcjami i już 27 kwietnia w Rocket League na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC wystartuje specjalny limitowany czasowo tryb Knockout Bash, w którym to na nowej arenie gracze zmierzą się w bezpośrednich pojedynkach PvP, gdzie zamiast w piłkę, będą uderzać w siebie nawzajem, byleby tylko wypchnąć rywala z boiska. Całość zapowiada się o tyle ciekawie, że dostanie dedykowany zestaw wiosennych nagród.

Źródło: YouTube

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper