Spellcraft na pierwszym zwiastunie. Zapisy na testy gry od autorów marki Diablo, StarCraft i Warcraft

News
1872V
Spellcraft
Bartosz Dawidowski | 20.04, 11:12

Grupa byłych pracowników Blizzard, która wcześniej tworzyła markę Diablo, Warcraft i Starcraft pracowała w ostatnich latach nad zupełnie nowym projektem pt. Spellcraft. Niedługo będziemy mogli sprawdzić efekty ich działań.

Spellcraft szykuje się do premiery. Już w maju zostaną uruchomione testy wersji alfa. Już teraz można zapisywać się do tego pierwszego sprawdzianu gameplayu. Rejestrację można przeprowadzić w tym miejscu, na oficjalnej stronie gry. Testy gry mają się rozpocząć 3 maja, ale dostęp do nich uzyska zapewne tylko ograniczona liczba osób.

Spellcraft opisywane jest jako sieciowa gra strategiczna, nastawiona na rywalizację graczy (1v1). W tytule free-to-play prowadzić będziemy walki postaci przypominających superbohaterów. Całość ma być utrzymana w klimacie fantasy.

Priorytetem dla deweloperów jest edycja na PC. Później jednak tytuł trafi też na konsole. Za produkcję odpowiada zespół One More Game, uformowany z doświadczonych deweloperów, którzy pracowali wcześniej nad marką Diablo, StarCraft i Warcraft.

Do dyspozycji mamy pierwszą zajawkę Spellcraft. Na gameplay musimy jednak jeszcze zaczekać. Deweloperzy obiecują, że już w najbliższych tygodniach zaprezentują rozgrywkę ze swojego tytułu.

Źródło: https://www.pcgamer.com/spellcraft-is-a-new-hero-collecting-strategy-game-from-blizzard-and-arenanet-veterans/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych