Lords of the Fallen 2 ma zadebiutować w 2023 roku. Gra zmierza na PS5, XSX|S i PC

Gry
1869V
Lords of the Fallen 2
Wojciech Gruszczyk | 08.04.2022, 20:22

Pamiętacie jeszcze o marce Lords of the Fallen? CI Games nie zapomina o ciekawym IP i według najnowszej informacji – wciąż powstaje druga część, która ma trafić do graczy w przyszłym roku.

CI Games kilka lat temu mierzyło się z dużymi problemami, przez które firma musiała zrewidować swoje plany i zmienić strategię. Twórcy serii Sniper Ghost Warrior w ostatnim czasie nie mogą narzekać, ponieważ studio zanotowało rekordowe wyniki, a okazuje się nawet, że deweloperzy mają duże plany na następne miesiące – na liście nadchodzących gier znajduje się Lords of the Fallen 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwsze informacje o kontynuacji pochodzą z 2014 roku, ale następnie CI Games miało problemy, przez które projekt został zresetowany i od 2018 roku powstaje od podstaw. Teraz jednak możemy potwierdzić, że Lords of the Fallen 2 to „największy projekt” CI Games:

„'Lords of the Fallen 2' to nasz największy projekt. Kampanię marketingową rozpoczniemy w trzecim kwartale tego roku, natomiast premierę planuję w 2023 roku. Produkcja gry idzie zgodnie z planem” – powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

Lords of the Fallen 2 ma znacząco większy budżet od pierwszej odsłony (42 mln z marketingiem) i gra zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputerach osobistych.

CI Games chce nadal realizować pozycje single player, ale do kluczowych produkcji będą debiutować dodatki, wśród których mogą pojawiać się elementy multiplayer. Marek Tymiński podczas konferencji potwierdził, że CI Games rozwija także nową grę z serii Sniper oraz deweloperzy nawiązali współpracę z czeskim BatFields, które rozwija dla rodzimego studia produkcję z gatunku survival.

CI Games nie chce jednak teraz podawać żadnych dat, ponieważ zespół skupia się na Lords of the Fallen 2.

Źródło: bankier

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper