2 mocne gry za darmo! Już wkrótce pobierzemy XCOM 2 i Insurmountable

Promocje gier
1723V
Zaginięcie Ethana Cartera
Wojciech Gruszczyk | 07.04, 17:16

Gracze na PC nie mogą narzekać. Epic Games właśnie zapewniło zainteresowanym dwie kolejne produkcje za darmo, a już w przyszłym tygodniu klienci pobiorą między innymi znakomity XCOM 2. Najnowsza oferta właśnie wystartowała.

Epic Games właśnie zaoferował kolejne gry za darmo. Użytkownicy nie mogą tym razem narzekać, ponieważ zapoznają się z kapitalnym Zaginięcie Ethana Cartera oraz mogą sprawdzić mocny Rogue Legacy. Jest to bardzo dobry zestaw, który powinien sprawić, że wielu graczy w najbliższych dniach zapozna się z propozycjami od The Astronauts i Cellar Door Games.

Obu tytułów nie trzeba przedstawiać, jednak na pewno warto przypomnieć, że Zaginięcie Ethana Cartera zadebiutowało w 2014 roku (PC) i zgarnęło oceny na poziomie 82%. Następnie tytuł został przeniesiony na konsole, a teraz The Astronauts pracuje nad intrygującym Witchfire. Natomiast Rogue Legacy wylądowało na rynku w 2013 roku (PC) i także zostało ciepło przyjęte przez dziennikarzy (85%).

Zaginięcie Ethana Cartera oraz Rogue Legacy możemy pobierać od dzisiaj do 14 kwietnia, a następnie do oferty trafią XCOM 2 i Insurmountable. Szczególnie polecam ten pierwszy tytuł, ponieważ uważam, że Firaxis Games w znakomity sposób rozbudowało znaną i cenioną serię.

Źródło: Epic Games

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper