Kangurek Kao wygląda pięknie. Polacy pokazują ładne dla oka lokacje i przygotowane wyzwania

News
1955V
Kao the Kangaroo
Wojciech Gruszczyk | 01.04, 20:52

Jeszcze w 2022 roku zadebiutuje najnowsza produkcja rodzimego Tate Multimedia. Twórcy chcą podkręcić zainteresowanie Kao the Kangaroo i opublikowali nowy zwiastun prezentujący kilka ładnych dla oka lokacji. Na materiale zobaczycie sporo ciekawych miejsc.

W marcu otrzymaliśmy pełną zapowiedź nowego Kao the Kangaroo, który powinien zainteresować wielu fanów trójwymiarowych platformówek. W najbliższym czasie nie możemy liczyć na nowe produkcje z tego gatunku, a Kangurek Kao od pierwszego zwiastuna wygląda przyzwoicie. W ostatnich dniach informowaliśmy o specjalnym, fizycznym wydaniu gry, a teraz możemy spojrzeć na kolejny materiał.

Tate Multimedia tym razem nie skupiło się na pojedynkach czy też umiejętnościach głównego bohatera, ale deweloperzy przedstawiają kilka lokacji – twórcy obiecują różnorodne miejscówki, w których spotkamy ciekawe atrakcje. Nawet na opublikowanym filmie widzimy między innymi przeszkody, szereg wyzwań platformowych czy też przeciwników.

Kao the Kangaroo zapowiada się na przyjemną dla oka, a zarazem wizualnie ładną platformówkę, co powinno ucieszyć fanów gatunku. Jeszcze latem tytuł zadebiutuje na konsolach (PS5, XSX|S, PS4, XOne, Switch) oraz komputerach osobistych (Steam).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper