Kangurek Kao (2022)

Kangurek Kao (2022)

6,8
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.5
XONE -
NS 4.5
PC 8.5
PS5 5.0
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tate Multimedia
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
27.05.2022
Europa:
27.05.2022
Producent:
Tate Multimedia
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
27.05.2022
Europa:
27.05.2022

Recenzja redakcji

Kangurek Kao 2022
Zdjęcie Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

5.0
Kangurek Kao (2022) - recenzja gry. Największe rozczarowanie 2022 roku
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S

Kangurek Kao (2022) - opis gry

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez polskie studio Tate Multimedia. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Był on piątą odsłoną serii.

Fabuła - Kangurek Kao

Produkcja Tate Multimedia to piąta część serii Kao the Kangaroo. Tytułowy bohater powraca zbudzony tajemniczym snem o swojej siostrze, która terroryzowana jest przez tajemniczego ducha. Zaalarmowany podejrzaną wizją oznajmia swojej marce, że wyrusza na poszukiwania Kai - na co ta wyraża zgodę, lecz najpierw Kao zmuszony jest przejść trening u lokalnego mistrza sztuk walki, Waltera. 

Rozgrywka - Kangurek Kao

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka. Podczas zmagań przemierzamy stosunkowo otwarte plansze – droga prowadząca do celu jest klarownie zarysowana, ale tu i ówdzie natknąć możemy się na rozliczne odnogi, gdzie znajdziemy skrzynie ze skarbami i inne atrakcje. Jak na platformera przystało znajdziemy tu rozmaite znajdźki. Tą najważniejszą są runy pełniące funkcję podobną do gwiazdek z serii Super Mario – dzięki nim odblokowujemy dostęp do kolejnych lokacji. Do tego dochodzą trzy literki składające się na słowo “KAO”, niebieskie klejnoty i serduszka.

Jeśli chodzi o umiejętności głównego bohatera, to ten potrafi skakać i naparzać się z przeciwnikami. Kao dysponuje kilkoma prostymi combosami i finisherami, poza tym potrafi również wykonywać uniki. Nowością względem poprzednich części jest patent z rękawicami – te mogą mianowicie zbierać kule żywiołów, co wyposaża nas w nowe możliwości, za pomocą których da się wpływać na otoczenie wokół nas.

Wideo - Kangurek Kao (2022)

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych