Forspoken może zapewnić sporo atrakcji? Walka z PS5 w 4K wygląda efektownie

News
1404V
Forspoken
Wojciech Gruszczyk | 22.03, 19:47

Pod koniec 2022 roku na rynku zadebiutuje kolejna produkcja przygotowana przez Square Enix tylko dla PS5 i PC. Sony zadbało o bardzo długą ekskluzywność, więc deweloperzy mogą skupić się na dopracowaniu produkcji dla dwóch platform.

Na Forspoken musimy zaczekać do października, ale redakcja Game Informer otrzymała możliwość pokazania kolejnego fragmentu rozgrywki z najnowszej gry Square Enix. Dziennikarze skupiają się na samej walce, która jest bardzo dynamiczna, a dzięki różnorodnym umiejętnościom głównej bohaterki gracze będą mogli zabawić się z przeciwnikami.

Frey Holland będzie korzystać z potężnych mocy, czego dobrym potwierdzeniem jest poniższy gameplay, na którym protagonistka dosłownie tańczy obok rywali, rzuca w nich kolejnymi zdolnościami i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze.

Nadal do końca nie jestem przekonany do samego świata, bo ten często wydaje się bardzo pusty, jednak mam nadzieję, że pod koniec roku Square Enix zaskoczy. Producentowi i wydawcy przyda się duży hit, który zostanie dobrze przyjęty przez graczy.

Forspoken to pierwsza w pełni next-genowa pozycja Square Enix, która ma pokazać siłę Luminous Productions – wewnętrznego studia japońskiej korporacji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper