Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 może zostać ujawniony na Star Wars Celebration. EA szykuje się na premierę

Plotka
1836V
Star Wars Jedi: Fallen Order 2
Iza Łęcka | 21.03, 08:15

Jeszcze w 2022 roku zobaczymy i prawdopodobnie będziemy mieć okazję zagrać w kontynuację kapitalnie przyjętego Star Wars Jedi: Upadły zakon. Zgodnie z najnowszymi spekulacjami produkcja zostanie przedstawiona już w maju, a jej debiut jest przewidziany do końca roku.

W tym roku Electronic Arts nie planuje zaprosić graczy na własną imprezę, zatem najważniejszych ogłoszeń producenta i wydawcy możemy się spodziewać na wydarzeniach partnerów. Branżowi informatorzy już wspominają o pierwszej głośnej propozycji – najprawdopodobniej w maju zobaczymy wyczekiwaną grę, a dogodną do tego okazją będzie zbliżające się Star Wars Celebration.

Impreza odbędzie się w dniach od 26 do 29 maja, a podczas show mielibyśmy zobaczyć Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 – taką wiadomość przedstawił Jeff Grubb, który jako pierwszy informował, że tytuł zostanie pokazany „przed E3”. Obecnie dziennikarz skupił się na konkretnym wydarzeniu.

„Dowiemy się o tym w maju na Star Wars Celebration. Właśnie wtedy to nastąpi. Więc miejcie oko na to, bo właśnie wtedy to się stanie” – powiedział Grubb w ostatnim odcinku podcastu GamesBeat Decides.

Jego opinię podziela Tom Henderson, który jednocześnie wskazuje, że historia osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment zadebiutuje w czwartym kwartale 2022 roku.

Obecny rok może okazać się szczególny dla EA, gdyż przedsiębiorstwo nie zaoferuje nowej strzelanki z segmentu AAA, natomiast Upadły zakon 2 wraz z nową odsłoną Need for Speed mogą być najważniejszymi grami (nie licząc corocznie udostępnianych tytułów sportowych), które trafią na rynek. Wcześniej EA Motive zapowiedziało, że Dead Space Remake zadebiutuje dopiero na początku 2023 roku.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper