EA Play Live 2022 nie zostanie zorganizowane. Electronic Arts rezygnuje z wydarzenia

Gry
880V
EA Play Live 2020 - jakich gier możemy spodziewać się na prezentacji?
Iza Łęcka | 16.03.2022, 07:36

W 2022 roku nie odbędzie się cykliczna impreza Elektroników, podczas której mogliśmy oglądać nowe produkcje opracowane przez wewnętrzne studia EA. Przedstawiciele przedsiębiorstwa poinformowali o pewnych trudnościach.

Od kilku lat Electronic Arts systematycznie w czerwcu zapraszało sympatyków gier wideo na pokaz, który nie odbywał się w ramach E3, jednak korzystał z zainteresowania targami. W trakcie eventu producent i wydawca promował swoje nadciągające tytuły. 

Dalsza część tekstu pod wideo

W ciągu najbliższych miesięcy entuzjaści gier muszą przygotować się na znaczącą zmianę. EA Play Live 2022 zostało anulowane, gdyż Electronic Arts nie jest w stanie zaprezentować wszystkich nadciągających propozycji jednego dnia. Firma planuje przedstawić nowe produkcje, gdy tylko twórcy będą gotowi.

„Uwielbiamy EA Play Live, ponieważ jest to nasz sposób na kontakt z graczami i dzielenie się z Wami nowościami. Jednak w tym roku nie wszystko układa się tak, aby pokazać wam wszystko w jednym dniu. W naszych światowej klasy studiach dzieją się ekscytujące rzeczy, w tym roku ujawnimy znacznie więcej na temat tych projektów, gdy nadejdzie odpowiedni czas dla każdego z nich. Nie możemy się doczekać, aby spędzić z Wami czas przez cały rok!” – przekazał przedstawiciel EA.

Brak EA Play Live 2022 może stanowić spore zaskoczenie, jednak nie ukrywajmy, że Elektronicy będą mieć jeszcze kilka okazji do pochwalenia się efektami prac – jedną z nich wydaje się Summer Game Fest 2022. Równie dobrze producent i wydawca może także zawitać na wydarzeniach organizowanych przez Microsoft oraz Sony.

Zgodnie z ostatnimi niepotwierdzonymi doniesieniami, oprócz regularnie wydawanych nowych odsłon gier sportowych, Amerykanie w 2022 roku mieliby zaoferować także Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 oraz nową część serii Need for Speed. Deweloperzy podali już oficjalnie do wiadomości, że Dead Space Remake trafi na rynek dopiero w przyszłym roku.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper