Dead Space Remake oficjalnie ze wstępną datą premiery. Twórcy potwierdzili plotki

News
3514V
Dead Space Remake - czego możemy się spodziewać?
Wojciech Gruszczyk | 11.03, 19:53

EA Motive właśnie potwierdziło okno premiery Dead Space Remake. Nie możemy liczyć na szybki debiut oczekiwanej historii, ale gracze mogą mieć pewność, że tytuł zostanie dopracowany – choć na przyjemności przyjdzie nam zaczekać.

Dzisiejsza prezentacja Dead Space Remake skupiła się na pokazie dopracowanego i odświeżonego dźwięku. Twórcy zdają sobie sprawę, że mogą właśnie za pomocą udźwiękowienia podbudować wrażenia graczy i chcą zapewnić wiele przerażających scen.

Na zakończenie wydarzenia otrzymaliśmy ważną wiadomość: Dead Space Remake zadebiutuje na początku 2023 roku. Studio nie podaje jeszcze szczegółów, ale możemy mieć pewność, że te nadejdą w następnych miesiącach. EA powinno wkrótce przedstawić ostateczną datę premiery.

Informacja nie jest dużym zaskoczeniem, ponieważ już wczoraj Jeff Grubb wspomniał o zmianie planów EA – jego zdaniem Dead Space Remake miał trafić na rynek w październiku 2022 roku, ale deweloperzy otrzymali dodatkowe miesiące, by dopracować pozycję i sprostać wysokim oczekiwaniom fanów.

Mam wrażenie, że w tym wypadku Electronic Arts i EA Motive nie powinny się śpieszyć. Twórcy mają w rękach znakomite IP, z którego może narodzić się nowa seria, więc lepiej zaczekać i otrzymać dopracowaną i zarazem rozbudowaną produkcję.

> > AKTUALIZACJA STATUSU...

 OKNO PREMIERY: POCZĄTEK 2023…
 #DeadSpace

Źródło: deadspace

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper