The Batman z szybką premierą w HBO Max. Wyciekła data debiutu filmu w SVOD

Filmy i seriale
12175V
The Batman
Iza Łęcka | 17.03, 07:35

Fani obrońcy Gotham, którzy jeszcze nie mieli okazji zagościć w kinie, mogą powoli przygotować się na seans w domowym zaciszu. Przez przypadek przedstawiono termin udostępnienia widowiska na platformie streamingowej.

Najnowszy film w reżyserii Matta Reevesa już od pierwszych materiałów wzbudzał niesamowite oczekiwania wśród entuzjastów Batmana. Choć początkowo wybór Roberta Pattinsona był szeroko komentowany, jego kreacja została znakomicie odebrana, produkcja zyskała uznanie recenzentów i z tygodnia na tydzień podkręca wynik w box office. Szacuje się, że w najbliższy weekend historia spokojnie przekroczy rezultat 500 mln dolaróww naszym kraju „The Batman” również cieszy się niemałą popularnością. Kiedy jednak użytkownicy usługi streamingowej będą mogli sprawdzić tytuł?

„The Batman” najprawdopodobniej zostanie dodany do oferty HBO Max 19 kwietnia, natomiast 23 kwietnia znajdzie się na HBO. Przedstawione terminy zostały omyłkowo i zbyt wcześnie ujawnione na witrynie internetowej HBO – jak możecie się domyślać, informacje już usunięto z serwisu, lecz wydają się one jak najbardziej możliwe i zgodne z pierwotnymi założeniami włodarzy stacji.

Po etapie udostępniania najbardziej obiecujących widowisk równocześnie w kinach oraz na serwisie HBO Max, prezes WarnerMedia Jason Kilar ogłosił, że od 2022 roku do odwołania wszystkie hity Warner Bros. znajdą się na platformie streamingowej około 45 dni po premierze na wielkim ekranie. Tym samym już niebawem widzowie będą mogli sprawdzić nową, klimatyczną opowieść o początkach Człowieka Nietoperza.

Warto dodać, że Warner Bros. planuje rozszerzyć uniwersum o następne opowieści – na początku miesiąca zapowiedziano, że powstanie serial „The Penguin”, czyli spin-off poświęcony losom Oswalda Cobblepota, w którym w głównego bohatera ponownie wcieli się Colin Farrell. Jednym z producentów propozycji, oprócz Farrella, został również Matt Reeves.

Źródło: Deadline

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper