The Batman notuje świetny wynik. Uncharted osiąga również dobry rezultat

Filmy i seriale
892V
The Batman
Wojciech Gruszczyk | 14.03, 16:22

W ostatnich tygodniach na dużym ekranie pojawiło się kilka ciekawych produkcji, ale „The Batman” oraz „Uncharted” okazały się największymi zwycięzcami ramówki. Filmy z Robertem Pattinsonem i Tomem Hollandem w rolach głównych zanotowały świetne wyniki.

„The Batman” znajduje się w kinach od dwóch tygodni i najnowsza produkcja Warner Bros. zbliża się do 500 mln dolarów w box office. Jest to naprawdę dobry wynik, ponieważ tytuł zanotował zaledwie 42% spadek zainteresowania na rynkach zagranicznych – tytuł zdobył kolejne 66,6 mln dolarów w 76 krajach. Produkcja ma na koncie już 463,2 mln dolarów na wszystkich terytoriach, ale w następnych dniach bez problemu uda się przebić pół miliarda dolarów.

Sytuacja jest ciekawa, ponieważ dopiero 18 marca „The Batman” trafi do Chin, jednak ze względu na nagły wzrost liczby zarażonych na COVID-19, zamknięto 2300 kin w 65 miastach, co na pewno wpłynie na rezultat pozycji.

„Uncharted” już trafił do Chin, gdzie wygenerował około 3 mln dolarów i jednocześnie przekroczył już 300 mln dolarów w światowym box office. Jest to naprawdę duży sukces Sony, więc nikogo nie powinno dziwić, że producent wspomina o nowej serii.

Wiele jednak na to wskazuje, że „The Batman” oraz „Uncharted” to kolejne duże produkcje, które poradziły sobie nawet w czasach pandemicznych, więc możemy szykować się na kolejne produkcje z Brucem Waynem oraz Nathanem Drakiem w rolach głównych.

Przeczytajcie nasze recenzje: „The Batman” i „Uncharted”.

Źródło: Deadline

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper