Star Wars Jedi: Upadły Zakon 2 i Need for Speed w 2022 roku? Dragon Age 4 musi prawdopodobnie zaczekać

Plotka
1868V
Star Wars Jedi: Fallen Order 2
Iza Łęcka | 21.01, 10:41

Electronic Arts jak dotąd nie ogłosiło pełnych planów na następne miesiące, jednak w kwestii zbliżających się gier wydawcy wypowiedział się Tom Henderson. Informator twierdzi, że w 2022 roku powinniśmy oczekiwać dwóch dużych premier.

O kontynuacji Upadłego Zakonu mówi się już od pewnego czasu. Respawn Entertainment już wielokrotnie wyrażało chęć dalszego rozbudowania historii, a pikanterii sprawie dodaje fakt, że w grudniu deweloperzy poszukiwali nowych pracowników do zespołu. Insiderzy  oraz dziennikarze posiadający dostęp do zakulisowych doniesień również nie próżnują – o nadciągającej prezentacji i premierze gry wypowiedział się Jeff Grubb. Tom Henderson również dokłada swoją cegiełkę, wskazując, że tytuł EA najprawdopodobniej zostanie udostępniony jeszcze w 2022 roku. Szacuje się, że debiut nastąpi w okresie od października do grudnia.

„Wszystko zmierza w kierunku ujawnienia kolejnej gry Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment.

Po dzisiejszym ogłoszeniu dotyczącym premiery LEGO Star Wars, które zadebiutuje 5 kwietnia, pokaz 4 maja wydaje się niewiarygodnie prawdopodobny.

Oczekuje się, że tytuł zostanie wydany w czwartym kwartale 2022 r.”

Insider zaznajomiony z działaniami Electronic Arts nie omieszkał także wspomnieć o premierze Need for Speed – gra Criterion Games może trafić na rynek w drugiej połowie roku, w okresie od września do października.

„EA oczekuje, że Need for Speed autorstwa Criterion Games zostanie wydane na przełomie września i października 2022 roku.

Prace nad Need for Speed musiały zostać wstrzymane latem 2021 roku, ponieważ Criterion Games było zmuszone do pomocy nad Battlefield 2042”.

Niestety, gracze nie powinni oczekiwać rychłego debiutu Dragon Age 4. Pozycja podobno nie zostanie udostępniona w najbliższych miesiącach, co w obliczu wcześniej wspomnianych produkcji wydaje się jak najbardziej uzasadnione. Oprócz wyścigów i opowieści z uniwersum Star Wars do portfolio "Elektroników" śmiało można dołożyć regularnie wydawane gry sportowe.

„Źródło zaznajomione z planami EA powiedziało, że „nie ma szans” na premierę Dragon Age 4 w 2022 roku”.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych