The House of the Dead: Remake trafi w Polsce do pudełek. Gracze wrzucą na półki odświeżony klasyk

Gry
725V
The House of the Dead: Remake
Iza Łęcka | 15.03.2022, 13:29

W przyszłym miesiącu pierwsi odbiorcy będą mogli sprawdzić odrestaurowane wydanie rail shootera, który swego czasu zadebiutował na automatach i skradł serce wielu entuzjastów gier. The House of the Dead wzmocni katalog produkcji przeznaczonych na Nintendo Switcha, natomiast jeszcze w 2022 roku trafi do pudełek. Specjalne wydanie będzie zawierać drobne dodatki.

W 2019 roku za sprawą ogłoszeń Forever Entertainment i MegaPixel Studio zrobiło się nieco głośniej o marce The House of the Dead. Po kilkudziesięciu miesiącach względnej ciszy temat jednak powrócił, a deweloperzy przedstawili datę premiery remake’u i zaprezentowali zwiastun gry. Zgodnie z zapewnieniami, studio zajęło się niemal całkowitym odnowieniem grafiki, dodaniem nowego trybu oraz opracowaniem kolejnych zakończeń, z zastrzeżeniem, że gameplay pozostanie wierny oryginałowi. Najnowszy materiał poświęcony oprawie potwierdza, że zespół zajął się efektownym odpicowaniem produkcji.

Polacy odświeżają klasyk Segi posiadający spore grono fanów, zatem możemy przypuszczać, że znajdą się również gracze, którzy nie poskąpią zaskórniaków na fizyczną edycję The House of the Dead: Remake. Tytuł zostanie wydany w Polsce za sprawą Koch Media Poland – dokładna data premiery nie została jeszcze wskazana, lecz możemy się spodziewać, że niebawem zostanie przedstawiona. Debiut pudełek będzie miał miejsce jeszcze w 2022 roku.

Strzelanka na szynach zostanie udostępniona w specjalnym wydaniu nazwanym „Limidead Edition”, które oprócz pozycji w fizycznej wersji będzie posiadać arkusz naklejek i dwa kartonowe zombiaki. Ponadto, cały zestaw zostanie zapakowany w ekskluzywne pudełko wykonane w technice druku soczewkowego. 

The House of the Dead: Remake można już kupić - chętni klienci muszą przygotować 169 zł, by móc cieszyć się nowym wydaniem w kolekcji.

The House of the Dark Remake specjalny zestaw

Źródło: Koch Media Polska

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper