The Elder Scrolls Online z całorocznym cyklem przygód. Pierwszy rozdział Dziedzictwa Bretonów debiutuje

News
471V
The Elder Scrolls Online: High Isle
Bartosz Dawidowski | 15.03, 12:50

Bethesda rozpoczyna nową serię przygód w The Elder Scrolls Online. W całorocznym pakiecie Ascending Tide można zacząć bawić się już teraz na PC i już niedługo również na konsolach.

The Elder Scrolls Online: Ascending Tide wylądowało już na PC/Stadii. Do premiery rozszerzenia na konsolach dojdzie z małym opóźnieniem – dopiero 29 marca 2022 r.

Ascending Tide to pierwsza przygoda, udostępniana w ramach szerszego cyklu, która potrwa przez cały 2022 roku, zwanego „Dziedzictwem Bretonów”. W dodatku utrzymany w klimatach pirackich/żeglarskich wyruszamy w morze, na High Isle, by odkryć tajemnice lochów Coral Aerie i Shipwright’s Regret.

Poniżej czeka na was oficjalny zwiastun rozszerzenia Ascending Tide – w polskiej wersji językowej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że The Edler Scrolls Online nadal nie doczekało się polskiego tłumaczenia. Posiadacze gry na PC mogą skorzystać ze spolszczenia przygotowanego przez grupę zwaną Skrybami Tamriel, ale pamiętać należy, że nie jest to oficjalna lokalizacja, ale działanie fanowskie, udostępniane w ramach moda (wyłącznie w wersji gry na PC).

Źródło: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/agegate?URL=%2fen-us%2fnews

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper