Dead Space Remake z kolejnym pokazem. Deweloperzy skupią się na istotnym aspekcie produkcji

News
753V
Dead Space Remake
Iza Łęcka | 15.03, 12:09

Motive Studios wspólnie z Electronic Arts nie tracą czasu i przygotowują się do następnej transmisji poświęconej odrestaurowanej wersji kosmicznego survival horroru. Tym razem gracze, którzy nie mogą doczekać się premiery Dead Space Remake, poznają kulisy prac nad odświeżeniem oprawy.

Zeszłoroczna zapowiedź nowego wydania Dead Space pobudziła wielu fanów serii. Spore oczekiwania sprawiły jednocześnie, że EA zadecydowało się przenieść premierę na 2023 rok, tym samym dając zespołowi więcej czasu na dopracowanie wszelkich elementów produkcji. Motive Studios pozostaje jednak w stałym kontakcie ze społecznością – w minionym tygodniu poznaliśmy smaczki dotyczące wprowadzonych zmian w udźwiękowieniu, natomiast obecnie przyszedł czas na następne wiadomości.

Studio zapowiedziało, że w maju odbędzie się nowy odcinek Developer Livestream, w trakcie którego twórcy pochylą się nad jednym z aspektów Dead Space Remake, który od pierwszych zapowiedzi wzbudza spore oczekiwania, czyli oprawie wizualnej. Oprócz ogłoszenia następnego pokazu deweloperzy podkreślili, że czekają na sygnały zwrotne i chcą wiedzieć, jakie jeszcze szczegóły dotyczące projektu wzbudzają największą ciekawość wśród graczy.

„Nasza następna transmisja w maju będzie dotyczyć grafiki #DeadSpace!

Jakie są inne tematy, które chcielibyście poruszyć w naszych przyszłych streamach? Robimy notatki”.

Nawiązując do tematu ulepszonej oprawy, zachęcamy do sprawdzenia ostatniego porównania, jakie przedstawia zmiany wprowadzone w horrorze.

Źródło: Gaamingbolt

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper