Dead Space Remake bez tajemnic. Twórcy pokazali ulepszony dźwięk

News
2171V
Dead Space 4 - powrót marki dawnego Visceral Games?
Wojciech Gruszczyk | 11.03, 18:24

EA Motive jest gotowe, by zaprezentować nowe ujęcia z Dead Space. Twórcy pracują nad zupełnym odświeżeniem IP i dzisiaj będziemy świadkami drugiej i zarazem ostatniej prezentacji, podczas której sprawdzimy wczesną fazę produkcji.

Dead Space Remake został oficjalnie potwierdzony w zeszłym roku, ale wewnętrzny zespół Electronic Arts pracuje nad tytułem znacznie dłużej. Twórcy już kilka miesięcy temu pokazali pierwsze ujęcia z gry, ale dzisiaj odbędzie się druga prezentacja, podczas której spojrzymy na oczekiwaną produkcję.

Według ostatnich plotek – Dead Space Remake miał zadebiutować w październiku 2022 roku, ale deweloperzy potrzebują podobno więcej czasu, by spełnić oczekiwania graczy, więc produkcja ma trafić na rynek dopiero na początku 2023 roku. Aktualnie jednak EA oraz deweloperzy nie wspominali o premierze gry.

Trudno powiedzieć czego tak naprawdę możemy się dzisiaj spodziewać, ale raczej nie oczekujcie długiej rozgrywki, która pokaże ostateczną wersję pozycji. Twórcy wciąż rozwijają projekt, więc powinniśmy otrzymać szczegóły dotyczące procesu rozwijania Dead Space Remake.

Stream Dead Space Remake rozpocznie się o godzinie 19:00.

Źródło: Własne

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper