Dead Space Remake na pełnym porównaniu. EA zapewni przerażający horror

News
2290V
Dead Space Remake vs oryginał
Iza Łęcka | 14.03, 12:01

EA Motive podzieliło się wieloma nowymi ujęciami z Dead Space Remake, dzięki którym mogliśmy się przyjrzeć odświeżonej oprawie hitu stworzonego przez Visceral Games. Najnowsze porównanie pozwala bardzo dokładnie sprawdzić, jak prezentuje się nowe i stare wydanie.

Oficjalna zapowiedź odrestaurowanego survival horroru pierwotnie debiutującego w 2008 roku spotkała się ze sporym entuzjazmem odbiorców. Wysokie oczekiwania graczy mogły okazać się jednym z powodów, przez który włodarze Electronic Arts podarowali deweloperom dodatkowy czas na dopracowanie gameplayu i wyeliminowanie pojawiających się błędów. Na produkcję przyjdzie nam zaczekać 10-12 miesięcy, jednakże ostatnie klimatyczne ujęcia dają przedsmak obiecującej przygodzie.

Podczas zeszłotygodniowej transmisji studio skupiło się na porównaniu dźwięku i omówieniu zastosowanych technologii, jakie mają zapewnić jak najbardziej realistyczne audio. Film prezentował także wiele ujęć z rozgrywki, które po zestawieniu bezpośrednio pokazywały różnice w oprawie. Twórcy planują znacznie odświeżyć horror, jednakże zaprowadzenie graczy do znanych miejsc przyniesie nowe wrażenia. Na poniżej zamieszczonym materiale zobaczycie, jak gra światła może znacząco odmienić klimat scen, tym samym oferując odmienne doświadczenie.

Jeżeli szykujecie już sprzęt na premierę remake'u, w następnych miesiącach powinniście oczekiwać na wiele nowych fragmentów rozgrywki oraz zwiastunów. EA na pewno postara się o rozbudowaną promocję pozycji, która może okazać się jednym z hitów przyszłego roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper