Destiny 2: Królowa-Wiedźma z prezentacją nowego świata. Zobaczcie domenę bogini przebiegłości

News
576V
Destiny 2: Królowa-Wiedźma z prezentacją nowego świata. Zobaczcie domenę bogini przebiegłości
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 19:26

Bungie przygotowuje graczy na nową zawartość do Destiny 2. Gracze już wkrótce trafią do zupełnie nowego świata, gdzie zmierzą się z potężnymi przeciwnikami. Twórcy zachęcają śmiałków do kolejnego dodatku.

Bungie od 2017 roku rozwija Destiny 2, ale jak widać studio wciąż ma plany dotyczące tej produkcji, więc gracze mogą szykować kontrolery oraz myszki na następne wyzwania. Destiny 2: Królowa-Wiedźma zadebiutuje 22 lutego, a najnowszy materiał potrafi zachęcić do rozszerzenia, ponieważ deweloperzy pokazują zupełnie nową lokalizację – dzisiaj możemy sprawdzić świat tronowy Savathûn.

„W spaczonej krainie korupcji i przepychu – świecie tronowym Savathûn – równowaga przerażającej mocy może zostać łatwo zaburzona. Od jej lśniącego pałacu po powykręcane korzenie na bagnach, można tu znaleźć wszystko, co ukrywa. Szukaj prawdy, a dowiesz się, że w tym miejscu tajemnice kryją się zarówno w Ciemności, jak i w Świetle”.

Bungie zadbało, by w dodatku pojawili się zupełnie nowi przeciwnicy, a gracze podczas przemierzania kolejnych terenów otrzymają szansę znaczącego rozbudowania swojego arsenału. Dodatek wprowadzi zupełnie nową funkcję tworzenia broni, a zainteresowani skorzystają nawet z nowego typu oręża (glewie).

Destiny 2: Królowa-Wiedźma to kolejne duże rozszerzenie do produkcji Bungie, które znacząco rozbuduje tytuł i zapewni śmiałkom możliwość rozwijania swoich Strażników. Dodatek jest dostępny za 169 zł (cena z cyfrowego sklepu Microsoftu).

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych