Serial Twisted Metal oficjalnie zamówiony. Produkcja zadebiutuje w zaskakującym miejscu

Filmy i seriale
930V
Serial Twisted Metal
Wojciech Gruszczyk | 28.02, 19:37

PlayStation Productions może szykować się na kolejną produkcję. „Twisted Metal” nie trafi jednak do telewizji, ponieważ tym razem za produkcję japońskiej korporacji nie będzie odpowiadać HBO. Poznaliśmy kilka dodatkowych szczegółów dotyczących projektu.

O serialu „Twisted Metal” informujemy naszą społeczność od dawna, ale teraz możemy potwierdzić kolejne ważne szczegóły. Produkcja została faktycznie zamówiona przez Peacock, więc przynajmniej aktualnie trudno powiedzieć, jak dokładnie będzie wyglądać dystrybucja w między innymi Polsce.

Tak jak wcześniej zapowiadano, w głównego bohatera wcieli się Anthony Mackie, który jednocześnie został producentem wykonawczym. Widzowie mogą liczyć na sporo akcji oraz humory – aktor znany z między innymi Marvel Cinematic Universe wcieli się w Johna Doe, który otrzyma „niepowtarzalną szansę spełnienia swojego marzenia o odnalezieniu wspólnoty”, jednak by zrealizować ten cel musi „przetrwać brutalne ataki walk samochodowych”.

Michael Jonathan Smith („Cobra Kai”) będzie pełnił funkcję scenarzysty, showrunnera i producenta wykonawczego, a Rhett Reese („Deadpool”, „Deadpool 2”, „Zombieland”, „Life”) oraz Paul Wernick („Deadpool”, „Deadpool 2”, „Zombieland”) opracowali oryginalną historię.

„Twisted Metal jest światowym fenomenem od ponad 25 lat, ale to kreatywna wizja adaptacji live-action pod kierownictwem Michaela Jonathana Smitha, Rhetta Reese'a i Paula Wernicka nas zachwyciła. Również Anthony Mackie w roli głównej sprawił, że nie można temu się oprzeć! Ten pełen adrenaliny serial komediowy jest w doskonałych rękach naszych partnerów z Sony Pictures Television, PlayStation Productions i Universal Television i będzie idealnym dodatkiem do Peacock, ponieważ nadal poszukujemy wyjątkowych programów rozrywkowych” – powiedziała Lisa Katz, prezes ds. treści scenariuszowych w NBCUniversal Television and Streaming

Aktualnie nie potwierdzono, kiedy zadebiutuje „Twisted Metal”, ale według plotek serial będzie dostępny w okolicy premiery nowej gry z tego IP. Sony jednak wciąż nie skomentowało doniesień dotyczących tajemniczego projektu.

Źródło: Variety

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper