Twisted Metal z pierwszymi szczegółami. Sony nie oszczędza i zatrudnia gwiazdora z MCU

Filmy i seriale
1516V
Twisted Metal z pierwszymi szczegółami. Sony nie oszczędza i zatrudnia gwiazdora z MCU
Wojciech Gruszczyk | 15.09.2021, 18:18

Sony kolejny raz udowadnia, że nie zamierza oszczędzać na obsadzie swoich produkcji dla filmów i telewizji. W „Twisted Metal” pojawi się Anthony Mackie, który wcieli się w głównego bohatera serii. Poznajcie pierwsze szczegóły.

Sony pracuje nad serialem „The Last of Us”, filmem „Ghost of Tsushima” oraz historią z uniwersum „Twisted Metal” – według plotek przygoda podzielona na odcinki ma trafić na rynek w okolicy nowej gry opracowywanej dla PS5.

Dzisiaj możemy potwierdzić pierwsze szczegóły produkcji, ponieważ Sony Pictures Television i PlayStation Productions udało się zatrudnić popularnego w ostatnim czasie aktora. Anthony Mackie wcieli się w Johna Doe, czyli głównego bohatera „Twisted Metal”.

„Jesteśmy zachwyceni, że Anthony Mackie dołączył do zespołu. Jego umiejętność łączenia komedii, akcji i dramatu jest idealna dla świata Twisted, który tworzymy” – powiedział Asad Qizilbash, szef PlayStation Productions.

Anthony Mackie to w ostatnim czasie bardzo popularny aktor, który wcielała się w Sama Wilsona w Marvel Cinematic Universe i to właśnie on został nowym Kapitanem Ameryką. Potwierdzono już pierwsze informacje dotyczące jego solowego filmu z MCU.

„Jesteśmy wielkimi fanami fenomenalnego dorobku Anthony'ego i wiedzieliśmy, że jest on jedynym aktorem, który może zagrać tak złożoną, zabawną i fascynującą postać jak John Doe. Na szczęście dla nas, zgodził się” – powiedział Glenn Adilman, EVP, Comedy Development, SPT.

Michael Jonathan Smith, scenarzysta „Cobra Kai”, napisze scenariusz do „Twisted Metal” i zarazem będzie on producentem wykonawczym produkcji. Sony najwidoczniej chce mieć pewność, że projekt będzie prowadzony w odpowiedni sposób, więc Carter Swan (PlayStation Productions) oraz Hermen Hulst (szef PlayStation Studios) również zajmą się produkcją.

Źródło: https://deadline.com/2021/09/anthony-mackie-john-doe-sony-pictures-television-playstation-productions-twisted-metal-series-1234833738/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper