Babylon's Fall z pełnym pokazem walki. PlatinumGames przedstawia nowe IP zmierzające na PS5, PS4 i PC

News
919V
Babylon's Fall - armia
Iza Łęcka | 25.02, 09:44

PlatinumGames jest znane z wielu mocnych propozycji, jednakże obecnie ciężko przesądzić, czy nadciągające Babylon's Fall dołączy do tego zacnego grona. Deweloperzy posiadają cenne doświadczenie, potrafią tworzyć wielkie hity, ale dotychczas tytuł wprowadzany na rynek przez Square Enix spotyka się z mieszanym odbiorem.

Babylon's Fall zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca, lecz pomimo coraz intensywniejszej akcji promocyjnej, nie wzbudza wielkiego entuzjazmu. Graczom jeszcze kilka miesięcy temu bardzo doskwierała oprawa pozycji, choć twórcy zajęli się usprawnieniem grafiki, produkcja nie odznacza się zapierającymi dech w piersiach ujęciami. 

Kolejną nieco nietrafioną decyzją wydaje się wyrównanie ceny sieciowego RPG-a akcji, przez co zmierza on na rynek w wyższej cenie. Gracze mogą kupić cyfrowe wydanie (PlayStation Store i Steam) za 299 lub 469 zł.

Machina marketingowa jednak rozkręciła się na dobre, dzięki czemu opublikowano nowy zwiastun skupiający się na walce. W Babylon's Fall nie zabraknie zróżnicowanego sprzętu do eliminowania wrogów (mieczy, młotów, łuków, różdżek czy tarcz), których będziemy mogli pokonać wspólnie z trzema znajomymi.

Materiał informuje również, że Babylon's Fall będzie mogło trafić na inne konsole po sześciu miesiącach. Zwróćmy uwagę, że Sony zazwyczaj decyduje się na roczną (Deathloop, Ghostwire: Tokyo), bądź też 24-miesięczną ekskluzywność (Forspoken).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper