Baybylon's Fall

Babylon’s Fall

2,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -
PS5 2.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PlatinumGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.03.2022
Europa:
03.03.2022
Producent:
PlatinumGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.03.2022
Europa:
03.03.2022

Recenzja redakcji

Babylon's Fall - armia
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

3.5
Babylon’s Fall - recenzja gry. Najnudniejsza i najbrzydsza podróbka Destiny na rynku?
PS4 PC PS5

Babylon’s Fall - opis gry

Fabuła - Babylon’s Fall

Akcja rozgrywa się w świecie fantasy, którego centralnym punktem jest olbrzymia, pnąca się ku niebu wieża o nazwie Ziggurat stworzona przez starożytną cywilizację babilońską. Babilończycy pozostawili po sobie nieprzebrane skarby, które obecnie chce przejąć imperium Domitinia. By poradzić sobie z licznymi zagrożeniami porozmieszczanymi w wieży, powołuje ono do życia sentinelów, wojowników dysponujących nadprzyrodzonymi zdolnościami, którym źródłem jest artefakt Gideon Coffin. Jednym z nich jest nasza postać.

Rozgrywka - Babylon’s Fall

Babylon’s Fall to pod względem rozgrywki gra action-RPG z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Produkcja PlatinumGames pozwala nam przejąć kontrolę nad Sentinelem, którego ostatecznym celem jest wspięcie się na szczyt wieży Ziggurat. Gra posiada jednak strukturę questową - przygodę rozpoczynamy w bazie wypadowej, gdzie możemy wejść w interakcje z innymi graczami, uzupełnić zapasy, kupić lepszy ekwipunek czy podjąć się wykonania zadania fabularnego bądź opcjonalnego. Grać można solo w multiplayerze z innymi osobami.

Nasza postać ma do dyspozycji standardowo dwie bronie pomiędzy którymi można się przełączać, a także dwie kolejne przechowywane w Gideon Coffin. Ich użycie reguluje jednak specjalny wskaźnik - jeśli zużyjemy astralną energię, nie będziemy mogli skorzystać z dodatkowego arsenału. Twórcy przygotowali pięć rodzajów oręża: miecze, młoty, łuki, laski i tarcze. Po przejściu jednej sekcji jesteśmy oceniani na zasadzie podobnej do innych produkcji Platinum. Im lepsza nota, tym lepsze nagrody, w tym też ekwipunek.

Babylon’s Fall, jak wspomniano na wstępie, jest grą live service. Tytuł był po premierze wspierany licznymi rozszerzeniami i dodatkami. 

Wideo - Babylon’s Fall

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper