Babylon’s Fall rozczarowuje oprawą? Gracze krytykują najnowsze materiały i mówią o „dziwnej” grafice

News
1156V
Babylon’s Fall rozczarowuje oprawą? Gracze krytykują najnowsze materiały i mówią o „dziwnej” grafice
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2021, 16:01

Babylon’s Fall w końcu zostało szczegółowo zaprezentowane, ale produkcja nie wywołała wielu pozytywnych reakcji. Nawet najwięksi fani PlatinumGames narzekają na prezentowany gameplay, a najnowsze materiały tylko potwierdzają jedno – deweloperzy zdecydowali się na bardzo nietypowy styl artystyczny.

Długo czekaliśmy na pełną prezentację Babylon’s Fall, ale wczorajszy pokaz PlatinumGames rozczarował wielu graczy. Fani sądzili, że deweloperzy zaprezentują dynamiczną i dobrze wyglądającą produkcję, ale trudno w tym wypadku wychwalać pozycje.

Część fanów studia twierdziło, że Babylon’s Fall zostało źle pokazany przez Square Enix, ponieważ transmisja nie prezentowała oczekiwanej jakości, ale jak się okazuje – nawet screeny z tytułu zaskakują. Zawsze statyczne grafiki potrafią pokazać grę z kapitalnej strony podkreślając jej urok, ale w tym przypadku nie możemy liczyć na taką sytuację.

Według najnowszej opinii – Babylon’s Fall ma charakteryzować się zaskakującym (dziwnym?) stylem artystycznym, który mógłby wyglądać dobrze kilka lat temu, ale aktualnie tytuł nie przechodzi próby czasu.

W Sieci łatwo można znaleźć wiele negatywnych opinii dotyczących najnowszej pracy PlatinumGames.

Źródło: Twitter: Nibellion

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper