Babylon’s Fall z ulepszoną grafiką. Twórcy walczą o przychylność graczy

Gry
642V
Babylon’s Fall z ulepszoną grafiką. Twórcy walczą o przychylność graczy
Wojciech Gruszczyk | 06.10.2021, 18:22

PlatinumGames przez wiele miesięcy nie prezentowało Babylon’s Fall, a gdy Japończycy ujawnili nowe materiały z gry, to produkcja została zmiażdżona przez graczy. Studio chce zmienić opinie o pozycji i właśnie zaprezentowano materiał pokazujący odświeżoną oprawę.

PlatinumGames wciąż sprawdza Babylon’s Fall i pozwala kolejnym graczom testować produkcję. Trzecia faza bety odbędzie się w dniach od 15 do 17 listopada i właśnie w tym okresie gracze będą mogli doświadczyć usprawnionej oprawy produkcji doświadczonego studia.

Twórcy już teraz pokazali, jak będzie prezentować się gra i pod postem nie brakuje pozytywnych opinii dotyczących nowej grafiki. Mam jednak wrażenie, że nadal w tym wypadku nie możemy mówić o współczesnej jakości.

Studio potwierdziło także, że w wyznaczonym terminie zainteresowani sprawdzą, jak Babylon’s Fall działa pod obciążeniem serwerów, więc do gry zostanie zaproszonych wielu graczy. Deweloperzy zmierzają również przetestować różne funkcje.

Babylon’s Fall zmierza na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC, jednak nie będzie to typowa dla PlatinumGames fabularna pozycja – twórcy tym razem postawili na rozgrywkę sieciową.

Źródło: Twitter: BabylonsFall_EN

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper