GRID Legends do sprawdzenia za darmo w EA Play i Xbox Game Pass Ultimate

News
2226V
GRID Legends
Wojciech Gruszczyk | 22.02, 19:54

Już dzisiaj fani wyścigów mogą wypróbować najnowszą produkcję Codemasters. Tytuł wydawany przez Electronic Arts zadebiutuje w Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play. Jest to dobra wiadomość dla fanów serii GRID.

Tak jak zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu, GRID Legends zmierza na rynek, więc pierwsi gracze mogą sprawdzić produkcję. Klienci EA Play Pro już dzisiaj otrzymali dostęp do pełnej wersji gry – tytuł trafi do usługi Elektroników o godzinie 18:00.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ jeśli subskrybujecie EA Play w ramach Xbox Game Pass Ultimate, na konsolach PlayStation lub PC, to od dzisiaj możecie wypróbować spory wycinek gry. Deweloperzy z Codemasters zapewnili 10-godzinny trial, który na pewno pomoże zdecydować, czy warto sięgnąć po pełną wersję wyścigów.

Codemasters przypomina, że jeszcze w tym tygodniu wyścigi trafią na wszystkie platformy, więc jeśli produkcja przypadnie Wam do gustu, to jeszcze w weekend spędzicie przy grze kolejne godziny.

Już wkrótce powinny także pojawić się recenzję GRID Legends, które potwierdzą, na co tak naprawdę możemy liczyć po spędzeniu przy pozycji kilkudziesięciu godzin.

„Przygotuj się do wyścigu, to jest twój przewodnik na tydzień premiery #GRIDLegends

Wszystko zaczyna się we wtorek wraz z uruchomieniem 10-godzinnego okresu próbnego dla wszystkich w @EAPlay oraz wersji Deluxe Edition dostępnej w @EAPlay Pro.

http://gridgame.com”

Źródło: gridgame

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper