Rainbow Six Extraction z nowym trybem i operatorką. Ubisoft wydał kapitalny zwiastun polskich specjalistek

News
2324V
Zofia w Siege
Wojciech Gruszczyk | 18.02, 18:42

Ubisoft właśnie zapowiedział pierwszą popremierową zawartość do Rainbow Six Extraction. Twórcy mają duże plany dotyczące produkcji i w ciekawy sposób łączą kooperacyjną strzelankę z Rainbow Six Siege.

Od dzisiaj posiadacze Rainbow Six Extraction mogą wziąć udział w Spillover – jest to ograniczone czasowo wydarzenie, które pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności w zupełnie nowym trybie. Teraz zainteresowani będą wykorzystywać kanistry z czynnikiem rozpuszczającym, by zbawić kolejne fale wrogów i następnie zlikwidować przeciwników.

„Kolonie rozrostu rozprzestrzeniają się w gorących strefach, więc gracze muszą użyć nowych kanistrów z czynnikiem rozpuszczającym, aby wywabić kolejne fale wrogów i zlikwidować kolonie obcego rozrostu. Podczas starcia z hordami Archaików, strategiczne i defensywne podejście jest kluczowe dla przetrwania. Wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry podczas wydarzenia Spillover, będą mieli szansę na zdobycie wyjątkowej nowej technologii REACT: przenośnej wieżyczki, która automatycznie namierza i atakuje Archaików”.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ do Rainbow Six Extraction trafiła także Zofia – ulubienica szerokiej publiki podczas akcji wykorzystuje wyrzutnie granatów i korzysta z dodatkowej technologii obronnej REACT. Według Ubisoftu, polska specjalistka nadaje się do obrony oraz ataku.

Ubisoft podkreśla, że jest to początek rozwoju gry i najwidoczniej możemy oczekiwać kolejnych dodatków, które zapewnią graczom nowe atrakcje.

Zachęcam również do zapoznania się z materiałem „towarzyszki broni”, na którym poznajemy Elę i Zofię – dwie polskie operatorki, które odegrały dużą rolę w Rainbow Six Siege.

Sprawdźcie na naszą recenzję Rainbow Six Extraction i zerknijcie na poradnik.

 

 

Źródło: Ubisoft Polska - Informacja prasowa

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper