Elvis – zwiastun filmu z Austinem Butlerem i Tomem Hanksem. Warner Bros. rozpoczyna promocję

Filmy i seriale
896V
Elvis
Wojciech Gruszczyk | 17.02, 18:18

Biograficzny dramat prezentujący losy Elvisa Presleya zadebiutuje 24 czerwca. Dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun historii, która może pobudzić wielu fanów utalentowanego muzyka. To start dużej kampanii promocyjnej.

„Elvis” to najnowsza produkcja w reżyserii Baza Luhrmanna, który wcześniej opracował między innymi „The Great Gatsby”, „Australia” oraz „Moulin Rouge!”. Twórca jednak tym razem podjął się bardzo wymagającego zadania, ponieważ zmierzył się z legendą Elvisa Presley'a.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pierwszy zwiastun filmu, który w bardzo dobry sposób zapowiada wydarzenia – nie będzie to cukierkowa opowieść o znanym muzyku, a raczej możemy spodziewać się kilku mocniejszych wątków z jego historii.

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

Pierwsze informacje o produkcji „Elvis” pojawiły się już w kwietniu 2014 roku, ponieważ w tym czasie Baz Luhrmann rozpoczął negocjacje, by móc stać za kamerą opowieści. Zdjęcia rozpoczęły się dopiero 28 stycznia 2020 roku, ale ze względu na pandemię w marcu zostały przerwane. Praca wznowiono dopiero we wrześniu.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Godzina wilka”, „Kim jest Anna?” oraz „Przywilej”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper