Cyberpunk 2077 – PS5 vs. PS4 na wstępnym porównaniu. Zobaczcie jakość po łatce 1.5

Gry
6641V
Cyberpunk 2077 porównanie
Wojciech Gruszczyk | 15.02.2022, 20:57

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze porównania jakości gry w Cyberpunka 2077, które pokazuję, jak działa i wygląda pozycja CD Projekt RED na PlayStation 5 i PlayStation 4. Już teraz możemy dostrzec kilka istotnych różnic.

Koniec wyczekiwania na next-genową edycję Cyberpunka 2077. Dzisiaj CD Projekt RED zaprezentował szczegóły i gameplay z edycji na PS5 i XSX|S, a następnie łatka trafiła do graczy – TUTAJ znajdziecie pełną listę zmian. Twórcy zaproponowali graczom bezpłatne przejście z PS4 i XOne na aktualną generację, a dodatkowo zainteresowani mogą wypróbować przygodę za pomocą wersji demo.

Dziennikarze tym razem nie otrzymali wcześniejszego dostępu do produkcji, więc musimy jeszcze zaczekać na fachowe porównania pokazujące między innymi identyczne sceny oraz zestawiające płynność animacji, ale nawet na zaprezentowanych materiałach zobaczycie liczne różnice.

CD Projekt RED zaskoczył, ponieważ deweloperzy nie tylko pamiętali o wyeliminowaniu niektórych błędów, ale dodatkowo dopracowano oprawę oraz przygotowano szereg nowości. Zespół nadal nie może narzekać na nudę i raczej przez długi czas nie zakończy projektu, ale pewnie wielu graczy dzisiaj chętnie zapozna się z przygodą z V.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (96)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper