Max Payne, LA Noire lub Midnight Club mogą powrócić? Take-Two wspomina o kontynuacji „ukochanych IP”

Gry (plotka)
1550V
Max Payne
Iza Łęcka | 09.02.2022, 09:47

Ostatnia konferencja poświęcona wynikom finansowym za miniony kwartał działalności Take-Two przyniosła nie tylko informacje dotyczące serii Grand Theft Auto czy Red Dead Redemption. Wydawca przekazał wiadomość, która może ucieszyć część graczy, i zapowiedział powrót znanych produkcji.

Take-Two ma w swoich szeregach wielu utalentowanych deweloperów, którzy byli odpowiedzialni za opracowanie szeregu cenionych IP. Choć o kilku markach nie słyszeliśmy od dawna, a w wielu wystąpieniach Amerykanie poświęcali sporo uwagi najbardziej rentownym grom, wydaje się bardzo możliwe, że niektóre serie mogą powrócić.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na ostatnim spotkaniu z inwestorami Strauss Zelnick (dyrektor generalny Take-Two) wspominał o pracach nad wieloma produkcjami. Oczywiście, studia rozwijają znane IP, ale twórcy chcieliby również sięgnąć po zapomniane światy.

„Mamy najsilniejszy i najbardziej zróżnicowany zestaw w historii naszej firmy, składający się z nowych IP, jak również sequeli wielu naszych ukochanych marek. Z niecierpliwością czekamy na dostarczenie wielu z tych tytułów w nadchodzących miesiącach i w późniejszym terminie”.

CEO Take-Two nie podał nawet najmniejszych szczegółów, jednakże podczas poruszania intrygującej kwestii na prezentacji został pokazany slajd, który zawierał trzy gry: LA Noire, Max Payne 3 i Midnight Club. Czy niebawem będziemy mogli liczyć na zaskakujące ogłoszenia? Z niecierpliwością czekamy na sygnały.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Rockstar pracuje nad nowym GTA, ulepszonym GTA 5 oraz pomaga przy naprawie GTA The Trilogy The Definitive Edition, więc studio najpewniej nie zajmie się powracającymi pozycjami. Za projekty mogą zatem odpowiadać inne zespoły Take-Two.

Źródło: Dualshockers

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper