GTA 6 oficjalnie w produkcji! Rockstar potwierdza prace nad „kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto”

Gry
8757V
GTA 6
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2022, 16:12

Stało się! W końcu Rockstar potwierdził prace nad zupełnie nową odsłoną serii Grand Theft Auto. GTA 6 nadciąga i ma zapewnić zupełnie nową jakość. Deweloperzy nie podają aktualnie wielu szczegółów, ale pierwszy raz wspomnieli o nowym GTA.

Studio właśnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, ponieważ nie tylko otrzymaliśmy datę premiery GTA 5 na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S, ale deweloperzy zakończyli wiadomość informacją „co dalej”. Rockstar pierwszy raz w historii potwierdza, że pracuje nad nową częścią Grand Theft Auto.

Wiemy, że po bezprecedensowej długowieczności GTAV wielu z Was pytało nas o nową odsłonę serii Grand Theft Auto. Z każdym nowym projektem, który rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znaczne wykroczenie poza to, co do tej pory udało nam się dostarczyć - i z przyjemnością potwierdzamy, że aktywnie rozwijamy kolejną część z serii GTA, a prace są zaawansowane. 

Nie jest dużym zaskoczeniem, że GTA 6 faktycznie powstaje, jednak sama informacja od Rockstar to duże wydarzenie, ponieważ teraz możemy oczekiwać, że deweloperzy będą małymi krokami przedstawiać projekt. 

O produkcji Rockstar już kilkukrotnie wypowiedział się Jason Schreier, który dzisiaj wspomniał, że jego zdaniem – GTA 6 może zostać zapowiedziany nawet w 2022 roku, ale tak naprawdę na premierę przyjdzie nam sporo zaczekać.

 „Nie byłbym zszokowany, gdyby Grand Theft Auto VI ogłoszono jeszcze w tym roku z fałszywą datą premiery „jesień 2023”, która następnie zostanie przesunięta na 2024 rok”.

Źródło: Rockstar

Komentarze (157)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper