GTA 6 zaoferuje „najlepsze możliwe doświadczenie”. Take-Two jest „niezwykle pewne” jakości gry

Gry
3643V
GTA 6 grafika
Iza Łęcka | 08.02.2022, 07:37

Na spotkaniu z inwestorami Take-Two został poruszony temat nowego GTA. Wydawca jest pewien, że niezadowalający start odświeżonej trylogii był tylko wypadkiem przy pracy, a nadchodzące GTA 6 będzie się odznaczać najwyższym poziomem wykonania.

GTA The Trilogy The Definitive Edition osiągnęło bardzo dobry wynik, jednakże premiera pakietu kładzie się cieniem na kolejną pozycję Rockstar i wywołuje niepokój wśród inwestorów. Kilka dni temu studio odpowiedzialne za markę potwierdziło prace nad Grand Theft Auto 6, dlatego w trakcie konferencji skupiającej się na podsumowaniu wyników za ostatni kwartał temat nowej odsłony musiał zostać poruszony.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przedstawiciele Take-Two zostali zapytani, czy wprowadzili jakiekolwiek zmiany w procesie dbania o jakość produkcji, by nie powtórzyć incydentu z GTA The Trilogy The Definitive Edition. Od pewnego czasu jest jasne, że wydawca przygotowuje się do dwóch premier – najbliższa to odświeżone GTA 5 przeznaczone na najnowsze konsole, natomiast w przyszłości na rynku zadebiutuje wspomniane GTA 6.

„Tak, jesteśmy tutaj całkowicie skupieni na jakości i zawsze chcemy dostarczać najlepsze możliwe doświadczenia” - powiedział dyrektor generalny Take-Two Strauss Zelnick.

CEO dodał, że problemy GTA The Trilogy The Definitive Edition był niezamierzone, jednakże kolejne odsłony na pewno będą prezentowały najwyższą jakość.

„Bardzo sporadycznie zdarza się, że coś nam nie wychodzi i myślę, że trylogia była tego przykładem, a tytuł został wypuszczony na rynek z pewnymi problemami. Wiele z nich już rozwiązaliśmy, a kolejne poprawki dopiero nadejdą. Idąc dalej, pozostajemy mocno skoncentrowani na jakości i jesteśmy niezmiernie pewni wszystkich naszych nadchodzących wydań”.

„Mieliśmy w tej firmie bardzo niewiele wpadek jakościowych, więc każdy przypadek, w którym zawiedliśmy z punktu widzenia jakości, był odosobniony i dążymy do tego, aby tak pozostało” – przyznał Zelnick.

Już w przyszłym miesiącu po raz kolejny na rynek trafi GTA 5, które ma być dobitnym przykładem, że deweloperzy przede wszystkim stawiają na jak najlepsze doświadczenie.

Źródło: VGC

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper