Pokemon Legends: Arceus z fenomenalnym starem w Japonii. Liczby robią ogromne wrażenie

Gry
865V
Pokemon Legends Arceus
Kajetan Węsierski | 06.02.2022, 12:30

Pokemon Legends: Arceus spotkało się z naprawdę ciepłym przyjęciem od fanów i stanowiło coś na wzór odświeżenia dla serii, które przyniosło wiele dobrego. Wystarczy spojrzeć na recenzje, które pojawiły się jeszcze przed premierą (zapraszam szczególnie do naszej) - gracze są zgodni, iż może być to kapitalny początek czegoś nowego, jeśli chodzi o tę markę. 

Wysoki poziom oraz samo zainteresowanie Pokemonami potwierdzają także wyniki sprzedażowe - jeszcze w piątek informowaliśmy Was o kapitalnym wyniku w skali globalnej. Warto jednak wgryźć się w to nieco głębiej, na co po części pozwolił najnowszy numer magazynu Famitsu. Pojawiła się tam informacja o tym, że tylko przez trzy pierwsze dni od premiery rozeszło się ponad 1,43 miliona kopii z grą

Jest to rezultat, który robi naprawdę ogromne wrażenie, albowiem mówimy zaledwie o jednym kraju (Japonii) i tylko trzech pierwszych dniach od premiery. Im dalej, tym będzie tylko lepiej. I można mieć spore nadzieje, że za jakiś czas będziemy mieli tu do czynienia z rekordem - może nie tylko w granicach marki, ale również dla Nintendo (przynajmniej pod kątem ich hybrydowej konsoli). Mieliście już okazję grać? Dajcie znać, jak wrażenia! 

Źródło: Nintendo Life

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper